hbotimg
phimg

clock

אספקת סולר תוך שעה לכל מקום בארץ!

שירותי תדלוק סולר ניידים, 24 שעות ביממה, לציוד כבד, גנרטורים, מנופים, מלגזות, במות, משאיות, אוטובוסים, חקלאים, מוסדות, מפעלים ותדלוק שטח

תדלוק בכל מצב או שטח

למה בכלל צריך שירותי תדלוק בשטח?

 

תדלוק בשטח הוא שיירות אשר נדרש בכל מיני סוגי מצבים ואירועים. גנרטור שנגמר לו הדלק באמצע האירוע שהכנתם לילד באמצע המדבר, עלול להרוס לכם ארגון של חודשים מראש, ולהפוך את ההוצאה הכספית לבזבוז מוחלט. תקלה בנורית והתרוקנות הדלק מהרכב באמצע הלילה בכביש נטוש, עלולה להפוך לחוויה משפחתית טראומתית וארוכה. סיבות אלו הן מספיקות בפני עצמן לשמירת מספר של חברת תדלוק בשטח בפלאפון, למקרי חירום. מעבר לכך, במקרים של כלי רכב כבדים, נהיגה הרחק מאתר העבודה אל תחנת הדלק תהיה כרוכה בזבוז זמן עבודה רב, ואנרגיה רבה. לכן יש יתרונות רבים לשירות אשר מספק את הדלק שאתם צריכים, לאן שאתם צריכים, בשעה שאתם צריכים.

באיזה אירועים יש צורך בתדלוק?

 

שירותי תדלוק בשטח הינם שימושיים ביותר גם למגזר הפרטי בשביל הסקת הבית או מקרי חירום, אך מירב התועלת הכלכלית משירותים אלו תופק על ידי המגזר התעשייתי. התעשיות העושות את השימוש העיקרי בשיירות זה הינן החקלאות, מפעלי הייצור, וחברות התובלה:

    חקלאות: יעילות העבודה החקלאית בעולם המודרני קשורה בקשר ישיר לתפקוד המכשור החקלאי הכבד התומך. לאמיתו של דבר, כיום חלק עצום מהעבודות שנעשו בעבר באופן ידני, כגון ריסוס, חריש, ולעיתים אף גיזום וקטיף, נעשות באופן ממוכן לחלוטין. רכבי ענק אלה, צורכים כמויות גדולות של דלק לכל פעולה או תנועה שלהם. בנוסף, לרוב מרוכזים הכלים באופן טבעי באזורים קרובים זה לזה. לכן, אין שום טעם בנהיגה בזבזנית שלהם אל תחנות הדלק הרגילות. שירות תדלוק בשטח יאפשר עבודה רציפה לאורך זמן של המכשור ללא נסיעות ארוכות לתדלוק.
    חברות תובלה: בין אם מדובר בהובלת מכולות או כבודה, או בשירותי הסעות באוטובוסים, שירותי תובלה נסמכים לעבודתם על רכבים גדולים וחזקים. רכבים אלו מרוכזים לרוב באתר מרכזי אחד, מה שמקנה יתרון גדול לתדלוק יחד של כל הרכבים במוקד החברה. בצורה כזאת, יחסך זמן עבודה רב לעובדי החברה בנסיעות הלוך ושוב לתחנות הדלק. נוסף על כך, במקרה של תקלה, או סיום המיכל, שירותי תדלוק בשטח עשויים להציל את הפרויקט, ולהניעו שנית.
    מפעלי ייצור: מפעלי העולם המודרני מרכזים מכשור מתקדם הכולל מכונות, רכבים ופסי ייצור ממוכנים מסוגים שונים. מפעלים גדולים, יכולים לדאוג לשירותי תדלוק עצמאיים, אף מפעלי תעשייה קטנים מתקשים בכך, ומבזבזים משאבים ניכרים באספקת הדלק הדרוש להם. שירותי תדלוק חסכוניים המותאמים למפעלי תעשיה קטנים, הם פתרון מושלם וחסכוני. חברת אס או אס אנרגיה מעניקה שירות ייחודי לעסקים הקטנים, על ידי צי של משאיות חלוקה חסכוניות, המתאימות לחברות קטנות וגדולות. הגמישות שמגלה החברה באספקת כמויות משתנות של דלקים, מאפשרת לבתי עסק קטנים אשר עיקר עבודתם נובע מהזמנות ונפח עבודתם משתנה מתקופה לתקופה, לקבל בדיוק את הדרוש להם לכל אורך השנה.

חברת אס או אס אנרגיה בע"מ, מעניקה מענה מהיר, איכותי ומשתלם

 

חברת אס או אס אנרגיה, מעניקה מענה מהיר איכותי ומשתלם ללקוחות פרטיים כמו גם עסקיים. חברת אס או אס התאימה את עצמה למגוון הלקוחות העצום הזקוק לשירותי תדלוק, ומעניקה מענה 24 שעות ביממה. ניתן להזמין את שירותי החברה באופן קבוע, או בשעת צורך, ללא התחייבויות מעיקות אשר דורשות חברות אספקת אנרגיה אחרות. החברה מתחייבת לזמן הגעה קצר ביותר לכל שטח הארץ, מה שמאפשר בטחון מלא, וחסכון בזמן ובעוגמת נפש במקרי חירום נקודתיים.

SOS בוואטסאפ